Your SEO optimized title

HAFIZA TEKNİKLERİ İLE İNGİLİZCE KELİMELER DVD SETİ


 HAFIZA TEKNİKLERİ İLE İNGİLİZCE KELİMELER DVD SETİ

ANİMASYONLARLA İNGİLİZCE KELİME ÖĞRENİM SETİ ÇOK YAKINDA...

                                                              
                            

  HAFIZA TEKNİKLERİYLE İNGİLİZCE GÖRSEL ANİMASYON DVD'LERİ


İngilizce kelimeleri görsel ve animasyonlu olarak öğrenmek isteyen öğrencilerimiz için DVD setimiz hazırlanacaktır. Kitabımızın DVD versiyonunun çıkış tarihi anasayfamızdan duyurulacaktır.  
 

KİTAP SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

*HAFIZA TEKNİKLERİYLE ANİMASYONLU GÖRSEL DVD SETİ ÇOK YAKINDA SİZLERLE...

*
7500 İngilizce kelimeden oluşacak bu animasyonlu set Türkiye'nin en geniş kapsamlı hazırlanmış hafıza teknikleri eğitim setidir.

*DVD görsel kelime setleri hafıza teknikleri ile ingilizce kitabından düzenlenecektir.


*Çıkış zamanı anasayfamızdan bildirilecektir. Boyama kitabı çıkarmak isteyenlerin matbaa baskı sitesi olan denizhangrafik.com siz değerli müşterilerimizin boyama kitabı çıkarma konusundaki isteklerini hızlıca yerine getirmektedir.

Restorantlar, lokantalar, okullar, alışveriş merkezleri özel şirketler,; müşterilerinizin çocuklarına boyama kitaplarıyla hoş ve eğlenceli vakit geçirtmek istermisiniz?

Boyama kitapları çocukların en sevdiği aktivitelerden biridir. Gelecek olan müşterilerilerin çocuklarına ücretsiz olarak vereceğiniz boyama kitabıyla müşteri devamlılığını arttıracaksınız. Müşteri memnuniyeti odaklı bu projemizde firmanıza özel logo tasarımları da yapmaktayız. Böylelikle marka kalitenizde artmış olacaktır.